v internetové aukci
v internetové aukci

umělecká díla v internetové aukci
Výsledné cena dosažené v internetové aukci nezahrnuje odměnu provozovatele.
Tato odměna činí mimořádně 18% z ceny dosažené v internetové aukci. Více v podmínkách internetové aukce.
Cesta do Chelčic
Autor: Jiří Probošt (1880 - ?)
Název díla: Cesta do Chelčic, 1936
Technika a rozměr: olej, plátno, 55 x 67,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Probošt Jiří 1936
Evidenční č.: EC-127
Aktuální cena: 2.000 Kč (71 €)

Srbsko II
Autor: Libor Wagner (1933 - 1993)
Název díla: Srbsko II, 1963
Technika a rozměr: olej, plátno, 73 x 55,5 cm

Evidenční č.: EC-260
Aktuální cena: 25.000 Kč (893 €)

Cesta mezi stromy
Autor: Pravoš Martínek (1912 - 1940)
Název díla: Cesta mezi stromy
Technika a rozměr: olej, lepenka, 36 x 24 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Martínek
Popis: Žák prof. Blažíčka, Švabinského.
Výtěžek z ...
Evidenční č.: EC-313
Aktuální cena: 2.500 Kč (89 €)

Truhla na 7 západů
Autor: František Skála (1956)
Název díla: Truhla na 7 západů, 2002
Technika a rozměr: dřevo, kování, uvnitř vytapetováno, dekor. papír, 22 x 48 x 32 cm

Evidenční č.: EC-653
Aktuální cena: 10.000 Kč (357 €)

Mísa s ovocem
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Mísa s ovocem, 1992
Technika a rozměr: akvarel, papír, 26,7 x 34,5 cm

Evidenční č.: EC-713

Vlak v Posázaví
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Vlak v Posázaví, 1995
Technika a rozměr: barevná litografie, papír, 40 x 65 cm

Evidenční č.: EC-714

Interiér
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Interiér, 1995
Technika a rozměr: barevná litografie, papír, 65,5 x 40 cm

Evidenční č.: EC-715

Na střeše
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Na střeše, 1994
Technika a rozměr: kresba tužkou, papír, 42,3 x 29 cm

Evidenční č.: EC-750
Aktuální cena: 1.500 Kč (54 €)

Vkládání rukou I.
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Vkládání rukou I., 1994
Technika a rozměr: barevná litografie, papír, 30 x 21 cm

Evidenční č.: EC-751
Aktuální cena: 1.000 Kč (36 €)

Vkládání rukou II.
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Vkládání rukou II., 1994

Evidenční č.: EC-752

Sloupoví
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Sloupoví, 1992
Technika a rozměr: kresba sépií, papír, 42,5 x 29 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Střížek 1992

Evidenční č.: EC-753
Aktuální cena: 800 Kč (29 €)

Ruce
Autor: Antonín Střížek (1959)
Název díla: Ruce, 1994
Technika a rozměr: barevná litografie, papípr, 21 x 30 cm

Evidenční č.: EC-754
Aktuální cena: 800 Kč (29 €)

Kytice ve džbánu
Autor: Jiří Kroha (1893 - 1974)
Název díla: Kytice ve džbánu, 1959
Technika a rozměr: pastel, karton, s.p. 40,5 x 27,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Jiří Kroha 59

Evidenční č.: EC-1477
Aktuální cena: 900 Kč (32 €)

Žena
Autor: František Kaláb (1908 - 1950)
Název díla: Žena, 1936
Technika a rozměr: tuš, karton, s.p. 24 x 16 cm
Značeno: značeno vpravo dole: FK 36

Evidenční č.: EC-1817

Chrám sv. Mikuláše
Autor: František Max (1895 - 1969)
Název díla: Chrám sv. Mikuláše
Technika a rozměr: olej, lepenka, 46 x 34 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Max

Evidenční č.: EC-2662
Aktuální cena: 6.500 Kč (232 €)

Pražské zákoutí
Název díla: Pražské zákoutí
Technika a rozměr: olej, lepenka, 34 x 46 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Max

Evidenční č.: EC-2663
Aktuální cena: 4.000 Kč (143 €)

Modré stavení
Název díla: Modré stavení
Technika a rozměr: olej, lepenka, 23 x 61,5 cm

Evidenční č.: EC-2664
Aktuální cena: 3.000 Kč (107 €)

Krajina z Francie
Autor: Georg Kars (1880 - 1945)
Název díla: Krajina z Francie, 1927
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír (mírně poškozeno), s.p.: 28 x 36 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Kars 27

Evidenční č.: EC-4213

Orgie
Autor: Andrej Bělocvětov (1923 - 1997)
Název díla: Orgie
Technika a rozměr: tužka, akvarel, karton, 29,5 x 42 cm
Značeno: značeno vlevo nahoře: Bělocvětov

Evidenční č.: EC-4214

Ulice v Pompejích
Autor: Josef Velenovský (1887)
Název díla: Ulice v Pompejích
Technika a rozměr: olej, lepenka, 46 x 52 cm

Evidenční č.: EC-4220
Aktuální cena: 6.000 Kč (214 €)

Koupání
Autor: Josef Kitzler (1891)
Název díla: Koupání
Technika a rozměr: olej, překližka, s.p.: 24,5 x 31,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J. Kitzler

Evidenční č.: EC-4221

Akt
Autor: Zdeňka Burghauserová (1894 - ?)
Název díla: Akt, 1935
Technika a rozměr: pastel, papír, 63 x 48 cm
Značeno: značeno vpravo dole: ZB 35

Evidenční č.: EC-4222

Lesní jahody
Autor: Julie Mezerová Wintrová (1893 - 1980)
Název díla: Lesní jahody
Technika a rozměr: olej, plátno, 35,5 x 27 cm
Značeno: značeno vpravo dole: JW Mezerová

Evidenční č.: EC-4228
Aktuální cena: 8.000 Kč (286 €)

Zámecká zahrada
Autor: Václav Šrámek (1877 - 1965)
Název díla: Zámecká zahrada
Technika a rozměr: olej, lepenka, 40 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V Šrámek

Evidenční č.: EC-4235
Aktuální cena: 5.000 Kč (179 €)

Akt
Název díla: Akt, 1975
Technika a rozměr: tuš, papír, s.p.: 22 x 19,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Bělocvětov 75

Evidenční č.: EC-4238

Akt
Autor: Emanuel Frinta (1896 - 1970)
Název díla: Akt, 1930
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, s.p.: 20 x 28 cm
Značeno: značeno vpravo dole: M Frinta 23 II 30

Evidenční č.: EC-4240

Ležící akt
Název díla: Ležící akt, 1930
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, s.p.: 16 x 27,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: 18 I 30 Em Frinta

Evidenční č.: EC-4241

Léto
Autor: František Votruba (1895)
Název díla: Léto
Technika a rozměr: olej, lepenka, 40 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Votruba

Evidenční č.: EC-4268

Idylická scéna
Autor: Marcel Krasický (1898 - 1968)
Název díla: Idylická scéna
Technika a rozměr: olej, překližka, 30 x 32,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole. M. Krasický-

Evidenční č.: EC-4270
Aktuální cena: 9.000 Kč (321 €)

V kavárně
Autor: Bedřich Feigl (1884 - 1965)
Název díla: V kavárně, (kolem r. 1910)
Technika a rozměr: akvarel, uhel, papír, s.p.: 17,5 x 22,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole. Feigl

Evidenční č.: EC-4278

Klečící akt
Autor: Maxmillian Pirner (1854 - 1924)
Název díla: Klečící akt
Technika a rozměr: tužka, papír, s.p.: 16,5 x 12 cm

Evidenční č.: EC-4279

Děvčátko
Název díla: Děvčátko
Technika a rozměr: uhel, křída, papír, s.p. 21 x 12,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: M.P.

Evidenční č.: EC-4281

Akt na pohovce
Autor: Julius Lankáš (1909 - 1991)
Název díla: Akt na pohovce
Technika a rozměr: pálená hlína, 30 x 11 x 12 cm
Značeno: značeno vlevo dole: J. Lankáš

Evidenční č.: EC-4283

Venuše
Autor: neznámý autor
Název díla: Venuše
Technika a rozměr: kompozit, v. 35,5 cm

Evidenční č.: EC-4285

Větrný kopec
Autor: Alois (Aljo) Beran (1907 - 1990)
Název díla: Větrný kopec, (1948)
Technika a rozměr: olej, sololit, 29,5 x 47 cm
Značeno: značeno vpravo dole: ABeran
na rubu autorsk...

Evidenční č.: EC-4529

Odpočívající
Autor: Václav Sychra (1903 - 1963)
Název díla: Odpočívající, 1944
Technika a rozměr: kresba tužkou, papír, s.p. 34,5 x 48 cm
Značeno: značeno vlevo dole: V.Sychra 44
značeno vp...

Evidenční č.: EC-5097

Horská krajina
Autor: Václav Příhoda (1888 - 1941)
Název díla: Horská krajina
Technika a rozměr: olej, karton, 47 x 57 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V.Příhoda
Evidenční č.: EC-5125

Pobřeží
Autor: Alois Janeček - Pardubský (1894 - 1974)
Název díla: Pobřeží
Technika a rozměr: pastel, karton, 40 x 50 cm
Značeno: značeno vlevo dole: A. Janeček - Pardubský

Evidenční č.: EC-5127

Blata
Autor: Alois Moravec (1899 - 1987)
Název díla: Blata, 1943
Technika a rozměr: litografie, papír, s.p. 22,5 x 33,4 cm
Značeno: značeno vpravo dole: AMoravec 43

Evidenční č.: EC-7009
Aktuální cena: 400 Kč (14 €)

Kytka s blatouchy
Název díla: Kytka s blatouchy, 1978
Technika a rozměr: olej, sololit, 37 x 28 cm
Značeno: značeno vlevo dole: AMoravec 78

Evidenční č.: EC-7010

Blatouchy
Název díla: Blatouchy, 1977
Značeno: značeno vlevo dole: A Moravec

Evidenční č.: EC-7011

U Lažan
Název díla: U Lažan, 1980
Technika a rozměr: olej, sololit, s.v. 33,5 x 48,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: AMoravec 80

Evidenční č.: EC-7012

Autoportrét (MC KOXXS)
Autor: Václav Stratil (1950)
Název díla: Autoportrét (MC KOXXS), 2007
Technika a rozměr: akryl, lepenka, 104,5 x 94 cm
Značeno: značeno vlevo po straně: MC. KOXXS 07
Evidenční č.: EC-7035
Aktuální cena: 37.000 Kč (1.321 €)

Krajina s cestou
Autor: Bohumil Berghauer (1910)
Název díla: Krajina s cestou
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 51 x 66 cm
Značeno: značeno vpravo dole: B.Berghauer

Evidenční č.: EC-7165

Restaurace u Pruďasů
Autor: Kamil Lhoták (1912 - 1990)
Název díla: Restaurace u Pruďasů
Technika a rozměr: tužka, papír, s.p. 10 x 13,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: KL

Evidenční č.: EC-7399

V hledišti
Název díla: V hledišti, 1950
Technika a rozměr: perokresba tuší, papír, s.p. 16 x 13 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Kamil Lhoták 50

Evidenční č.: EC-7400
Aktuální cena: 4.500 Kč (161 €)

Pobřeží
Název díla: Pobřeží
Technika a rozměr: olej, překližka, 32 x 46 cm
Značeno: značeno vpravo dole: A. Janeček-Pardubský

Evidenční č.: EC-7473

Jarní tání
Autor: Rudolf Hanych (1906 - 1994)
Název díla: Jarní tání
Technika a rozměr: tempera, lepenka, s.p. 33 x 48 cm
Značeno: značeno vlevo dole: R.Hanych

Evidenční č.: EC-7532

Horská bystřina
Autor: Haushoferova škola
Název díla: Horská bystřina, (kolem roku 1860)
Technika a rozměr: olej, plátno, 55 x 68,5 cm

Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Velm...
Evidenční č.: EC-7595
Aktuální cena: 34.000 Kč (1.214 €)

Rybník u Těchobuze za Pacovem
Název díla: Rybník u Těchobuze za Pacovem
Technika a rozměr: olej, lepenka, 50 x 65 cm
Značeno: značeno vpravo dole V Šrámek

Evidenční č.: EC-7596

piktogram piktogram
piktogram piktogram